J. Hudec

40765. Obličej

popis: Kombinovaná technika, 50x40 cm. Signováno vlevo dole J. Hudec. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč