Hudeček - Husy u potoka

Olej na kartonu, 29x37 cm. Signováno vlevo dole Hudeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38116. Husy u potoka
Dražba ukončena:28.11.2019 19:50:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč