Hulák - Zátiší s růžemi

Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole Hulák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

36706. Zátiší s růžemi
Dražba ukončena:31.10.2019 19:56:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč