Hynaisova škola - Dítě s klavírem

Olej na plátně. 34x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

Hynaisova škola
40188. Dítě s klavírem
Dražba ukončena:30.01.2020 22:22:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč