I. Hořovský - Kytice lučních květů

Olej na plátně, 90x89 cm, signováno vpravo dole I. Hořovský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2371. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:27.05.2015 22:03:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč