Kresba, 41x59 cm. Signováno vpravo dole I. Klimeš 83. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: nar.3. 4.1932 v Opavě. V roce 1957 ukončil studia na Fakultě architektury a pozemního stavitelství VUT v Brně. Pracoval jako architekt, specializoval se hlavně na architekturu divadelních budov. Věnoval se i výtvarné činnosti a hojná spolupráce s předními výtvarníky. Výtvarná díla a jejich zapojení do architektury jsou v díle Iva Klimeše velmi výrazným akcentem. Architektura Iva Klimeše nesporně obohatila zejména ostravský kulturní život.