Ignác Durst - Na lovu

Akvarel, 18x15 cm. Signováno vpravo dole I. Durst. Pasparta.

o autorovi: 1814 – 1893
Pražský malíř, krajinář.

26283. Na lovu
Dražba ukončena:16.01.2019 18:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč