Igo Pötsch - Alt Sievering

Litografie, 36x27 cm, signováno vpravo dole Igo Pötsch. Rám, pasparta, sklo.

Igo Pötsch
34460. Alt Sievering
Dražba ukončena:18.09.2019 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo