Ilja Hartinger - Bodlák

Levaš - akvarel 50x34 cm. Signováno vpravo dole J.Hartinger 012. Rámováno.

Pozn.: Vzadu certifikát pravosti.

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
41111. Bodlák
Dražba ukončena:27.02.2020 21:15:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč