Ilja Hartinger - Valašské ráno

Akvarel, 33x38 cm. Signováno vpravo dole I. Hartinger. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
54838. Valašské ráno
Dražba ukončena:28.01.2021 20:25:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč