Ilmenau - Tanečnice se zlatými střevíci

Porcelán, výška 20 cm. Značeno.

Pozn.: Zlacení mírně otřelé.

Ilmenau
57776. Tanečnice se zlatými střevíci
Dražba ukončena:09.06.2021 19:53:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč