Ilse Tischer - V lázni

Kombinovaná technika, 12x16 cm. Signováno vpravo dole Tischer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Ilse Tischer
24989. V lázni
Dražba ukončena:28.11.2018 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč