Indie druhá polovina 20.století - Mosazný budha

Mosaz, výška 32 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno, nečištěno, dobová patina.

Indie druhá polovina 20.století
41086. Mosazný budha
Dražba ukončena:27.02.2020 21:01:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč