Indie - Šavle-talvar

Kov, délka 96cm. Značeno Made in India.

Pozn.: Mírně poškozeno. Šavle včetně pochvy.

Indie
38613. Šavle-talvar
Dražba ukončena:11.12.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč