Irán, 2. pol. 20 století

49798. Koberec

popis: Rozměry 178x106 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 19 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč