MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rozměry 178x106 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Irán, 2. pol. 20 století
49798. Koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
793
2 000 Kč
limit (07.10.2020 19:31:52)
5915
2 000 Kč
793
1 900 Kč
limit (07.10.2020 19:31:47)
5915
1 800 Kč
793
1 700 Kč
limit (07.10.2020 19:31:41)
5915
1 600 Kč
793
1 500 Kč
limit (07.10.2020 19:31:35)
5915
1 400 Kč
793
1 300 Kč
limit (07.10.2020 19:31:29)
5915
1 200 Kč
793
1 100 Kč
limit (07.10.2020 19:30:47)
5915
1 000 Kč
793
900 Kč
5915
800 Kč
372
700 Kč
2710
600 Kč
5656
500 Kč
2710