Irán, 2. pol. 20 století - Koberec

Rozměry 178x106 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Irán, 2. pol. 20 století
49798. Koberec
Dražba ukončena:07.10.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč