MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Koberec, 178x125 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Írán počátek 20. stol.
52075. Koberec Irán
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
3147
1 000 Kč
2710
900 Kč
limit (18.10.2020 19:29:42)
2002
900 Kč
3147
800 Kč
limit (18.10.2020 19:29:39)
2002
700 Kč
3147
600 Kč
limit (18.10.2020 11:46:00)
2002
500 Kč
3780