Írán počátek 20. stol.

52075. Koberec Irán

popis: Koberec, 178x125 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč