Irena Dědičová - Autoportrét

Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vpravo dole I. Dědičová 64. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Irena Dědičová
304948. Autoportrét
Dražba ukončena:25.05.2020 20:18:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč