Irena Dědičová

304948. Autoportrét

popis: Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vpravo dole I. Dědičová 64. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:18:09

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč