italský malíř konce 19. stol. - U kašny

Olej na plátně, 68x55 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

italský malíř konce 19. stol.
25160. U kašny
Dražba ukončena:29.11.2018 18:15:57
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč