Ivan Kalvoda - Portrét dívky

Kombinovaná technika, 42x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Ivan Kalvoda
29456. Portrét dívky
Dražba ukončena:27.03.2019 18:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo