Ivan Murko - Moře z okolí Gory

Olej na kartonu, 47x56 cm. Signováno vlevo dole Ivan Murko. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ivan Murko
305425. Moře z okolí Gory
Dražba ukončena:01.07.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč