Ivan Murko

305425. Moře z okolí Gory

popis: Olej na kartonu, 47x56 cm. Signováno vlevo dole Ivan Murko. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč