Ivan Preissler - Indián VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 183x65 cm. Signováno vzadu Preissler. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Vzadu certifikát pravosti díla.

o autorovi: 1953-2002
Narodil se v Příbrami. Navštěvoval malířskou soukromou akademii Sotto-Messa v Madridu. Do roku 1990 žil v zahraničí. Dvacet let byl spolutvůrcem a inspirátorem světového uměleckého hnutí Mail-Art.

Ivan Preissler
45229. Indián VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 22:24:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč