Kombinovaná technika, 232x81 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Vzadu certifikát pravosti díla.
o autorovi: 1953-2002
Narodil se v Příbrami. Navštěvoval malířskou soukromou akademii Sotto-Messa v Madridu. Do roku 1990 žil v zahraničí. Dvacet let byl spolutvůrcem a inspirátorem světového uměleckého hnutí Mail-Art.