Ivan Preissler - Mimozemšťan VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 232x81 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Vzadu certifikát pravosti díla.

o autorovi: 1953-2002
Narodil se v Příbrami. Navštěvoval malířskou soukromou akademii Sotto-Messa v Madridu. Do roku 1990 žil v zahraničí. Dvacet let byl spolutvůrcem a inspirátorem světového uměleckého hnutí Mail-Art.

Ivan Preissler
45460. Mimozemšťan VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 22:22:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč