Ivo Loos

34370. Poutě

popis: Fotografie, ROZMĚRY z cyklu Poutě, 70. léta 20. století. Nesignováno.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen