Ivo Loos

34370. Poutě

popis: Fotografie, ROZMĚRY z cyklu Poutě, 70. léta 20. století. Nesignováno.

dražba ukončena: 18.09.2019 19:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (17.09.2019 18:20:18) 710