J. Hrbek - Chaloupka

Olej na plátně, 34x52 cm, signováno vlevo dole, rám.

1897, Čtyři dvory
Speciální škola prof. Kysely pro grafiku a dekorativní malbu. Malíř a grafik v Brně. Studijní pobyty Mnichov a Paříž, výstavy zahraniční i domácí. Vytvořil šest sgrafit a pšt oken velké zasedací síně v Ostravě a další veřejné zakázky.

1115. Chaloupka
Dražba ukončena:02.06.2014 19:42:56
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:800 Kč