J. Verich - Mládenec v kroji

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 28x25 cm, signováno vpravodole, rám.

Pozn.: Rám poškozen, karton vyboulen.

1448. Mládenec v kroji
Dražba ukončena:24.09.2014 22:01:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč