J. Šustek - Soubor dvou Pragensií

1) Pražský hrad - Akvarel, 48x68 cm
2) Schwarzenberský palác - Akvarel 49x69 cm

Oba obrazy signovány vpravo dole J. Šustek, rámy, zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny.

1783. Soubor dvou Pragensií
Dražba ukončena:28.01.2015 19:31:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 400 Kč