J. Šustek

1783. Soubor dvou Pragensií

popis: 1) Pražský hrad - Akvarel, 48x68 cm
2) Schwarzenberský palác - Akvarel 49x69 cm

Oba obrazy signovány vpravo dole J. Šustek, rámy, zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:31:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč