J. Steinski - Dudák

Olej na plátně, 50x35 cm, signováno vpravo dole J. Steinski, rám.

2373. Dudák
Dražba ukončena:27.05.2015 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč