J. De Vieux - Horská krajina s jezerem

Olej na plátně, 42x58 cm. Signováno vlevo dole J. De Vieux. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

J. De Vieux
49312. Horská krajina s jezerem
Dražba ukončena:01.10.2020 19:35:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč