Olej na plátně, 58x70 cm, signováno vlevo dole J. Dostalík, rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Malíř, grafik, studoval na UMPRUM v Praze a soukromě u Oldřicha Blažíčka, podnikal časté studijní cesty, malíř, studoval soukromě u J. Schwarze a J. Haši a v letech 1923 - 1926 na Vyšší lidové škole.