J. Grus, A. Moravec, H. Emengerová a další

52229. Soubor 12 kreseb a grafických listů

popis: Kresby a grafické listy, 35x27 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen