J. Hájek D - Červánky nad horami

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole J. Hájek D. Nerámováno.

J. Hájek D
308852. Červánky nad horami
Dražba ukončena:04.06.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.06.2021 3:19:55 8505