J. Hísek, J. Švengsbír, Z. Heritesová, M. Troup, J. Šefl, P. Roučka, D. Matouš, L. Lojdová, Mathauser, nečit. - Soubor 12 grafických listů z 2. poloviny 20.století

Litografie, lept, akvatinta, ocelorytina, od 17x9 do 38x53 cm, signováno, 2 nečit., volné listy.

J. Hísek, J. Švengsbír, Z. Heritesová, M. Troup, J. Šefl, P. Roučka, D. Matouš, L. Lojdová, Mathauser, nečit.
12840. Soubor 12 grafických listů z 2. poloviny 20.století
Dražba ukončena:11.10.2017 18:37:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč