J. Holeček - Pražský hrad

Olej na kartonu, 47x59 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rám.

Pozn.: Rám i kartonu mírně poškozeny.

J. Holeček
36787. Pražský hrad
Dražba ukončena:31.10.2019 21:34:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč