J. Hořánek, J. Saska, F. Michal aj. - Soubor 71 ilustrací ke knihám

Kresby, 70. a 80. léta 20. století. Ilustrace ke knihám. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. Hořánek, J. Saska, F. Michal aj.
50303. Soubor 71 ilustrací ke knihám
Dražba ukončena:14.10.2020 21:19:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč