J. Kašpar

52324. Zelinářka

popis: Dřevoryt, 39x17 cm. Monogramováno J. K. 22. Signováno dole uprostřed J. Kašpar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. List mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo