J. Klouda - Pod kostelem

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo dole J. Klouda 1947, rám.

1913, Husinec
Vzdělával se soukromě. Vystavoval na výstavách ve Lhenicích, Husinci a souborně v Netolicích.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3860. Pod kostelem
Dražba ukončena:28.01.2016 21:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč