Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo dole J. Klouda 1947, rám. 1913, Husinec Vzdělával se soukromě. Vystavoval na výstavách ve Lhenicích, Husinci a souborně v Netolicích. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.