J. Král - Březová alej v zimě

Kombinovaná technika, 40x65 cm. Signováno vpravo dole J. Král. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Král
29482. Březová alej v zimě
Dražba ukončena:27.03.2019 18:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč