J. Kratschmer

53200. Jezdec

popis: Dřevo,výška: 31 cm. Signováno J. Kratschmer 1936.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybějící kopí.

zbývá: 12 dnů, 1 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč