J. Kratschmer

53200. Jezdec

popis: Dřevo,výška: 31 cm. Signováno J. Kratschmer 1936.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybějící kopí.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:04:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 700 Kč