Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole J. Krčmářová. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1900 - 1982 Narodila se v Praze. Studovala soukromě u Al. Kalvody, J. Hlavína a prof. Vejrycha a pražskou UMPRUM.