Julie Krčmářová - Na Orlici

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole J. Krčmářová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1982
Narodila se v Praze. Studovala soukromě u Al. Kalvody, J. Hlavína a prof. Vejrycha a pražskou UMPRUM.

17016. Na Orlici
Dražba ukončena:01.03.2018 22:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč