J. Liesler, P. Sukdolák, V. Rabas, J. John, K. Svolinský, J. Herčík, V. Strnadel, A. Černý, J. Hrstková, V. Mahdal, E.J. Nečas - Soubor 14-ti grafických listů a jedné kresby

Různé grafické techniky, od 25x13 do 8x8 cm. Všechny signovány. Jednou pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

J. Liesler, P. Sukdolák, V. Rabas, J. John, K. Svolinský, J. Herčík, V. Strnadel, A. Černý, J. Hrstková, V. Mahdal, E.J. Nečas
39181. Soubor 14-ti grafických listů a jedné kresby
Dražba ukončena:15.01.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč