J. Liesler, P. Sukdolák, V. Rabas, J. John, K. Svolinský, J. Herčík, V. Strnadel, A. Černý, J. Hrstková, V. Mahdal, E.J. Nečas

39181. Soubor 14-ti grafických listů a jedné kresby

popis: Různé grafické techniky, od 25x13 do 8x8 cm. Všechny signovány. Jednou pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč