J. Liška

301160. Vesnický motiv

popis: Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole J. Liška 49. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 02.10.2019 20:09:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 02.10.2019 18:40:10 121