J. Nerad

305410. Na Horácku

popis: Kvaš, 30x44 cm. Signováno vpravo dole J. Nerad. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.06.2020 7:51:15 6965