J. Nerad - Výhled do krajiny

Olej na kartonu, 17x25 cm. Signováno vpravo dole J. Nerad. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Nerad
305414. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:30.06.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč