J. Nerad

305414. Výhled do krajiny

popis: Olej na kartonu, 17x25 cm. Signováno vpravo dole J. Nerad. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč