J. Pavelka

306384. Zima v horách

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Pavelka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč