J. Peca - Ženské akty

Kombinovaná technika, 33x40 cm. Signováno dole uprostřed J. Peca. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

48714. Ženské akty
Dražba ukončena:27.08.2020 21:19:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč