J. Pokorný - Domek v lese

Akvarel 10x14 cm Signováno dole uprostřed J. Pokorný Rám, pasparta, sklo

Stav: Rám mírně poškozen

J. Pokorný
38051. Domek v lese
Dražba ukončena:27.11.2019 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo