J. Semrád - Želivský klášter

Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vlevo dole Semrád 45. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Semrád
27016. Želivský klášter
Dražba ukončena:30.01.2019 18:40:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč