J. Snížek

305881. Líbánky na Hané

popis: Kombinovaná technika, 57x57 cm. Signováno vpravo dole Snížek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Kopie dle Mánesa.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.08.2020 20:38:54 6965