J. Snížek - Líbánky na Hané

Kombinovaná technika, 57x57 cm. Signováno vpravo dole Snížek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Kopie dle Mánesa.

305881. Líbánky na Hané
Dražba ukončena:18.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.08.2020 20:38:54 6965