J. Soukup

305878. U potůčku

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x26 cm. Signováno vpravo dole J. Soukup. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:08:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.08.2020 20:03:10 4450