J. Stegmann Budweiss

53265. Schránka

popis: Obecný kov, výška 20 cm. Značeno J. Stegmann Budweiss.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč