J. Stegmann Budweiss - Schránka

Obecný kov, výška 20 cm. Značeno J. Stegmann Budweiss.

Pozn.: Poškozeno.

J. Stegmann Budweiss
53265. Schránka
Dražba ukončena:09.12.2020 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč